Het park met de watervilla's Terherne is gereed. De huizen liggen direct aan het open vaarwater, vanwaar verschillende vaarrouters genomen kunnen worden. Friesland op zijn best.
Lees meer >>
Nieuwkomer op Second Home International BNC Group ontwikkelt appartementen direct gelegen aan het meer van Ohrid bij het plaatsje Pestani.
BOSS Wonen biedt woningen en appartement aan in Nederland, onder meer appartementen in het nieuwe kasteel Beeckendael en SintJansHof bij ’s Hertogenbosch.
Huiseigenaren die zelf hun tweede huis verhuren, kunnen nu eenvoudig extra opbrengsten binnen halen door cross selling, bijvoorbeeld autoverhuur.
In het vriendelijke Oostenrijkse dorpje Bramberg ontwikkelt Landberg GmbH het Wildkogel Resort, prachtig gelegen aan de voet van de Wildkogel Ski Arena en in het Skigroßraum Kitzbühel.
Orolar biedt u de mogelijkheid eerst een tweede huis in Spanje te huren en na 3 jaar te besluiten of de woning wordt aangekocht tegen een vooraf vastgestelde prijs.
Verkoopmaatschappij BadSachse biedt een vaste rendementsgarantie voor de appartement in Ferienpark BadSachsa.
In België en Duitsland zijn in 4 projecten duurzame, onderhoudsvriendelijke en kwalitatieve recreatiewoningen te koop.
Ontwerp uw eigen appartement in het zomer- en wintersportgebied Montafon, Oostenrijk.