Bezoek de beurs

19 - 21 september | Brabanthallen Den Bosch | 10:00 – 17:00 uur

Info aanvraag

Aanhef*

Ik geef toestemming aan Second Home om mijn gegevens te gebruiken voor het vinden van de perfecte match op het gebied van vakantiewoningen en ga ik akkoord met de privacy voorwaarden.

Terug naar overzicht

Kavel in Saktouria

Kreta, Griekenland

€ 300.000

Woonoppervlakte 0m2
Perceeloppervlakte 20.000m2
Aantal badkamers 0
Aantal slaapkamers 0

Omschrijving

Er is zojuist een geweldige investeringsmogelijkheid op de markt gekomen! Een extra perceel grond in een prachtig deel van het eiland staat klaar om uw dromen waar te maken! De grond heeft een totale oppervlakte van 20.100 m2 en biedt bouwrechten van 400 m2 voor de bouw van een huis en 4000 m2 voor toeristische ontwikkeling. Het perceel is gelegen op een kleine heuvel en biedt een onbelemmerd 360o uitzicht over het hele gebied, van het strand van Triopetra tot de bergketen van Rethymnon en de wilde landschappen van de Kretenzische natuur. De aansluitingen van water en elektriciteit bevinden zich op de grens, terwijl de toegang via een asfaltweg verloopt. De beroemde stranden van Triopetra en Agios Pavlos liggen op slechts een paar minuten rijden, terwijl de prachtige stad Rethymnon op 50 km afstand ligt.

Open volledige omschrijving

Gegevens

Woning ID460001

ID makelaar1752

Prijs€ 300.000

Bouwjaar 0

Woningtype Kavel

Type bouw Bestaande bouw

Adres

Plaats Saktouria

Land Griekenland

Regio Kreta

Bekijk profiel

Aangeboden door:

Creta Houses

Meer informatie

Vul hier je gegevens in en ontvang meer informatie over deze woning van de aanbieder.

Aanhef*

Ik geef toestemming aan Second Home om mijn gegevens te gebruiken voor het vinden van de perfecte match op het gebied van vakantiewoningen en ga ik akkoord met de privacy voorwaarden.

Woningen in de regio

terug naar boven
Bewaren
Ik verkoop deze woning