Bonaire Internationaal Beheer verleent persoonlijke begeleiding en diensten aan iedereen die voor een langere tijd naar Bonaire gaat verhuizen. Wij zijn een klantgerichte organisatie die de klant centraal stelt. Tevens behartigen wij de belangen van de koper en de verhuurder. De eigenaar Valdir Sint-Jago doet dit samen met zijn team met passie en gedrevenheid en dit heeft hem gebracht tot het openen van dit bedrijf. Hieronder in het kort een opsomming van dit bedrijf. ‘Born on Bonaire’: wij kennen het eiland Bonaire als geen ander. Wij zijn er geboren en opgegroeid. Wij kennen de markt en de juiste mensen. Wij zijn 24/7 bereikbaar: wij zijn er in geval van nood. Bij slecht weer controleren wij uw eigendommen. Wij staan klaar voor onverwachte reparaties, extra schoonmaak en met goed advies voor de verhuurder en huurder. Duidelijke communicatie: wij streven ernaar om de klant ten aller tijde de juiste informatie te geven zodat de klant de juiste afweging kan maken ook indien de klant zich niet op het eiland bevindt.
Bonaire
Subscribe to our newsletter and receive the latest news of Second Home Expo. Or receive every week the best properties in your mailbox. You can cancel your subscribtion at any time.
Would you like more information about the Second Home Expo? Feel free to contact us through the details below:
Looking for an agent? Visit our overview of all companies that exhibit and advertise with us.
View the listDo you want to sell your second home as a private individual? Place your holiday home in our network of websites and easily reach potential interested people.
more informationCopyright - Second Home Beurs - Terms and Conditions | Privacy Statement | Powered by Invitado