This agent participated over 10 times at Second Home Expo in The Netherlands and/or Belgium. This award indicates that this agent is active in the market for a longer period. Besides this it indicates that this agent invests in personal contact with excisting and new customers due exhibitions.
Middenin Nederland, op de Utrechtse Heuvelrug, gebeurt iets bijzonders. Hier bouwen we 31 unieke Buytenverblijven. Jouw kans om eigenaar te worden van één van deze bijzondere Buytenverblijven, start hier. Bekijk de plannen, de verschillende woningtypes en meld je bij ons aan als je graag meer wilt weten over dit unieke project. Architect Hayke Zweede ontwierp de Buytenverblijven. Al meer dan 20 jaar is Hayke specialist in het ontwerpen van recreatiewoningen. Daardoor weet hij als geen ander een uniek project te schetsen dat op een bijzondere manier past in de tradities van de plaatselijke geschiedenis. Zo ook de aanpak van Hayke voor Buytenplaets Rhenen: "De zandachtige gronden in Rhenen en omgeving waren van oudsher geschikt voor het telen van tabaksplanten. De kenmerkende tabaksschuren vind je veel in de regio. Opvallend daaraan zijn de zwarte houten geveldelen, de zadeldaken en de rode dakpannen. Deze kenmerken vind je dan ook terug in de Buytenverblijven. De unieke bruine tinten van het metselwerk zijn een referentie naar de zandgroeve van Kwintelooijen." Het historische stadje Rhenen, in Nationaal Park De Utrechtse Heuvelrug, de Grebbeberg en het authentieke landgoed Remmerstein: het zijn stuk voor stuk parels in het decor van Buytenplaets Rhenen. Voor ieder wat wils: bruisende activiteiten, rustgevende natuur of een rijke historie. Daarnaast smelten in Rhenen drie toeristische regio's samen: De Utrechtse Heuvelrug, De Betuwe én De Veluwe liggen binnen handbereik. Ook ben je in een mum van tijd in grote steden als Amsterdam, Utrecht, Arnhem en Amersfoort. Buytenplaets Rhenen wordt gerealiseerd in het verlengde van Landgoed Remmerstein. Hier voert de ongekende charme van een familielandgoed je mee in een bijzonder rijke geschiedenis. Niet in de laatste plaats een geschiedenis met héél veel respect voor de bosrijke setting van het landgoed. De prachtige wens van eigenaresse Louise Amalia van Hoytema om "het bos te voelen als een warme groene shawl" is bij de ontwikkeling van Buytenplaets Rhenen dan ook volop gerespecteerd.
Utrecht, The Netherlands
Subscribe to our newsletter and receive the latest news of Second Home Expo. Or receive every week the best properties in your mailbox. You can cancel your subscribtion at any time.
Would you like more information about the Second Home Expo? Feel free to contact us through the details below:
Looking for an agent? Visit our overview of all companies that exhibit and advertise with us.
View the listDo you want to sell your second home as a private individual? Place your holiday home in our network of websites and easily reach potential interested people.
more informationCopyright - Second Home Beurs - Terms and Conditions | Privacy Statement | Powered by Invitado