Denkt u erover een vakantiewoning te kopen of te huren in het zuiden van Spanje? Wilt u de zon op uw gezicht voelen en even helemaal tot rust komen, in de wetenschap dat uw huis in goede handen is? Dan is Van Dam Estates uw Nederlandstalige Spaanse makelaar! Wat heeft Van Dam Estates u te bieden: -Een schat aan ervaring Al sinds 2003 zijn we gespecialiseerd in onroerend goed aan de Spaanse Costa Blanca, Costa Cálida en Costa Almeria. -Betrouwbare certificering We zijn gecertificeerd makelaar en aangesloten bij de branchevereniging GIPE, en lid van de internationale vastgoedfederatie FIABCI én geregistreerd als officieel toeristisch verhuurbedrijf bij het Ministerie van Toerisme van de Generalitat Valenciana (EGVT). -Allround kennis en actieve ondersteuning Behalve de aankoop verzorgen we ook de (ver)huur, het beheer en onderhoud van uw woning. -Een enorm netwerk op de Spaanse huizenmarkt We beschikken over een groot aanbod aan nieuwbouwwoningen, bestaand bezit (herverkopen) en kavels voor het particulier ontwikkelen van uw eigen droomvilla. -Een prettige, persoonlijke samenwerking Ons team investeert graag in een persoonlijk contact met u. In Nederland én in Spanje zijn we er voor u. Dat heeft ons in de loop der jaren een vriendelijke en betrouwbare reputatie opgeleverd. Bent u op zoek naar de gecertificeerde én prettige makelaar voor uw Spaanse droom? Wij begeleiden u als koper en huurder zorgvuldig en met heel veel plezier. Zullen we kennismaken?
Subscribe to our newsletter and receive the latest news of Second Home Expo. Or receive every week the best properties in your mailbox. You can cancel your subscribtion at any time.
Would you like more information about the Second Home Expo? Feel free to contact us through the details below:
Looking for an agent? Visit our overview of all companies that exhibit and advertise with us.
View the listDo you want to sell your second home as a private individual? Place your holiday home in our network of websites and easily reach potential interested people.
more informationCopyright - Second Home Beurs - Terms and Conditions | Privacy Statement | Powered by Invitado