Het bouwbedrijf Levent Living Co. maakt deel uit van het Levent Group concern, het grootste holdingbedrijf in Noord-Cyprus, opgericht in 1961. Het concern is vertegenwoordigd in verschillende zakelijke gebieden: • Bouw Levent Living Co. is opgericht in 1983 en is het grootste bouwbedrijf in Noord-Cyprus. Tot op heden heeft het bedrijf meer dan 5.000 woongebouwen en ongeveer 300.000 m2 commerciële ruimte gebouwd. Levent Living Co. bouwt hoogwaardig onroerend goed met moderne voorzieningen en ontwikkelde infrastructuur in de meest schilderachtige gebieden van Noord-Cyprus, vanaf het ontwerpstadium tot het afgewerkte huis met de mogelijkheid om tot 10 jaar op krediet te betalen met een minimale aanbetaling van 25%. • Detailhandel en Franchise Het bedrijf bezit de grootste Lemar-supermarktketen in Noord-Cyprus (17 supermarkten), Burger King, Popeyes fastfoodrestaurants, evenals Cineplex-bioscopen. • Onderwijs In 1997 opende de Levent-groep de Cyprus International University. Tegenwoordig studeren er meer dan 20.000 studenten aan de universiteit. Onderwijs wordt in het Engels gegeven. De universiteit heeft een kleuterschool, basisschool en hogeschool. • Productie Het bedrijf produceert de meeste bouwmaterialen in zijn fabrieken: bakstenen, vloeren, hout, aluminium en ijzer, beton, gebroken steen en meer. Het bedrijf produceert ook zijn eigen wijn. • Import en distributie Het bedrijf is de exclusieve distributeur van merken zoals Honda, Beko en Sony. Het bedrijf produceert Stonite kunstmatige steenbekledingen, die worden gebruikt als vloer- en wandtegels en worden geëxporteerd naar Turkije, Australië en Europese landen. • Landbouw Sinds 1998 produceert het bedrijf melk, kippenvlees, eieren en teelt fruit en groenten voor zijn supermarkten en restaurants. • Bankwezen en investeringen Levent Group bezit een belang van 49% in het oliebedrijf Turkish Cypriot Petroleum. Het bedrijf heeft $ 15 miljoen geïnvesteerd om de apparatuur te upgraden en de productiviteit te verhogen. In 2011 werd de privébank Nova Bank geopend. De bank verstrekt leningen voor de aankoop van onroerend goed van het bedrijf voor lokale en buitenlandse burgers.
Subscribe to our newsletter and receive the latest news of Second Home Expo. Or receive every week the best properties in your mailbox. You can cancel your subscribtion at any time.
Would you like more information about the Second Home Expo? Feel free to contact us through the details below:
Looking for an agent? Visit our overview of all companies that exhibit and advertise with us.
View the listDo you want to sell your second home as a private individual? Place your holiday home in our network of websites and easily reach potential interested people.
more informationCopyright - Second Home Beurs - Terms and Conditions | Privacy Statement | Powered by Invitado