Met meer dan 30 jaar ervaring als NVM makelaar in Nederland, kochten René Hoksbergen en Jannetta Dorsman in 2020 hun eerste appartement in Spanje. Met zoveel ervaring in het vastgoed zou je verwachten dat juist zij in staat waren om het kaf van het koren te scheiden als het gaat om een betrouwbare makelaar om hen te begeleiden. Helaas bleek niets minder waar te zijn en liepen ze met open ogen in de val van een rasechte cowboy makelaar. Hun Spaanse droom leek daardoor een Spaanse nachtmerrie te worden. Gelukkig konden ze tijdig actie ondernemen om alles weer ten goede te keren en vonden ze een aantal bijzonder fijne partners om de ontstane problemen op te lossen. Op dat moment wisten ze het zeker: Ze gingen hun eigen manier van werken, waarbij het belang van de klant altijd voorop staat ipv financiële belangen naar Spanje brengen. Integriteit, transparantie, open en eerlijke communicatie, voor René en Jannetta is dit een way of life. En precies dat is waar Woningadviseurs Spanje voor staat: een betrouwbare partner bij de verkoop, aankoop of taxatie van jouw Spaanse plek onder de zon.
Subscribe to our newsletter and receive the latest news of Second Home Expo. Or receive every week the best properties in your mailbox. You can cancel your subscribtion at any time.
Would you like more information about the Second Home Expo? Feel free to contact us through the details below:
Looking for an agent? Visit our overview of all companies that exhibit and advertise with us.
View the listDo you want to sell your second home as a private individual? Place your holiday home in our network of websites and easily reach potential interested people.
more informationCopyright - Second Home Beurs - Terms and Conditions | Privacy Statement | Powered by Invitado