Skip to content
Visit the Expo
| Mecc Maastricht | 10:00 - 17:00
More information

Villa in Mussidan – Périgueux

Aquitaine, France
€380,000
  • 310 m²
  • 5098 m²
Map

Description

Aan de rand van een klein gehucht, gelegen tussen Périgueux en Mussidan, ligt dit ‘ensemble de bâtiments’ met een grote woonboerderij en tweede woning/gîte met een woonoppervlakte van in totaal 310 m², een schuur van 76 m² met aangrenzende zomerkeuken van 13 m² met natuurstenen open haard en toegang tot de tuin, een tuinpaviljoen (32 m²) met barbecue en toegang tot de binnenplaats, een werkplaats (40 m²) en een overkapping (38 m²). Het geheel is gelegen op 5.098 m² eigen grond met volledig omheind parkachtig terrein, een zwembad van 8 bij 4 meter, een boomgaard met diverse fruitbomen, tuin en binnenplaats met waterput. Vintage (Frans) interieur.

Het hoofdhuis heeft op de begane grond een grote hal van 33 m², woonkamer (35 m²) met natuurstenen open haard en toegang tot een terras (56 m²), eetkamer (32 m²) met toegang tot een terras, een kantoorruimte (16 m²), een ingerichte keuken (22 m²) met toegang tot een terras, een gang met een tweede entree (11 m²) met trap naar boven, een grote slaapkamer (19 m²) met natuurstenen open haard, nog een slaapkamer (11 m²) met ingebouwde kast, een badkamer (7 m²) met o.a. groot ligbad, douche en dubbele wastafel en twee separate toiletten. 

Op de verdieping bevindt zich een overloop (9 m²) met gang (11 m²), drie zolderslaapkamers (13 m², 13 m² en 20 m²) waarvan twee met inbouwkasten, een linnenkamer (6,5 m²), twee badkamers (6,5 m² en 4,5 m²). Grote nog in te richten zolder van 140 m². 

In de onderverdieping bevinden zich zich twee kelderruimtes van 14 m² en 30 m². 

Centrale verwarming (olie) met warmwaterproductie en Buderus-ketel, overal dubbel glas. 

Het tweede woondeel heeft een woonkamer (25 m²) met open keuken en toegang tot een terras (19 m²), een slaapkamer (9 m²) met toegang tot het terras, een tweede slaapkamer (12 m²) met toegang tot de binnenplaats, een badkamer (6 m²) met toilet en een CV-ruimteruimte (18 m²)

Centrale verwarming (olie) met warmwaterproductie en overal dubbel glas. 

Een geheel met veel potentie, gelegen op zo’n 10 minuten rijden van Mussidan en een half uur van de stad Périgueux en het vliegveld van Bergerac 

General

Property ID
9837
Price
€380,000
Status
te koop

Construction

Construction type
Existing building
Home type
Villa

Layout

Living surface
310 m²
Plot size
5098 m²

Address

Postal code
24
Country
Province

Requesting Information

Want more information about this property, enter your details and the provider will contact you immediately!

Map

Offered by:

B&D France

Dutch real estate agency specialized in houses for sale in the south of France

Holiday homes for sale in Aquitaine, France

  • Gallery navigation

    Villa in Laroque-Timbaut

    Aquitaine, France
    €376,300
    Maisonssud
    • 182
    • 1
    • 2
    • Photos: 21
  • Gallery navigation

    Villa in Hautefage La Tour

    Aquitaine, France
    €420,000
    Maisonssud
    • 155
    • 2
    • 4
    • Photos: 30
  • Gallery navigation

    Villa in Aubeterre

    Aquitaine, France
    €636,000
    B&D France
    • 234
    • Photos: 37