Direct naar inhoud
Bezoek de beurs
| Brabanthallen Den Bosch | 10:00 - 17:00
Meer informatie

Vrijstaande woning in Susteren

Limburg, Nederland
€ 129.000 k.k.
  • 50 m²
  • 335 m²
  • 3
  • 2
Kaart

Omschrijving

Hackfort – Mooie 6-persoons Hackfort chalet op ruime eigen kavel aan het water in de Limburgse natuur op EuroParcs Limburg te Susteren

Dit complete vakantieverblijf ziet er erg netjes uit en staat op een zeer ruime kavel, waardoor u lekker vrij kunt genieten van uw vakantie.

In de zonnige living vindt u de loungehoek, de eethoek en de ruime open keuken. Door de grote raampartijen, waaronder openslaande tuindeuren, geniet u van prachtig uitzicht en veel natuurlijk lichtinval. De loungehoek is sfeervol ingericht met een grote hoekbank, twee fauteuils, twee salontafels en een tv-meubel met tv er boven. Via de CAI-aansluiting kunnen tv-zenders worden ontvangen en ook internet is aanwezig in de woning. De woonkamer is ook voorzien van een airco installatie.

De eethoek is aangekleed met een ruime eettafel en zes comfortabele eetkamerstoelen. Zo kunt u lekker lang natafelen. De aangrenzende open hoekkeuken heeft een nette afwerking en is van alle gemakken voorzien. Deze beschikt over een koelkast met vriesvak, een combimagnetron, een vaatwasser en een gasstel inclusief afzuigkap.

Door de drie aanwezige slaapkamers kunnen er zes personen verblijven. De ruime hoofdslaapkamer is voorzien van twee aaneengeschoven eenpersoonsbedden met aan weerzijdes een nachtkastje. Hier tegenover is een grote inbouwkast geplaatst met daarnaast een eigen wastafel met spiegel. De tweede en derde slaapkamer zijn ook uitgerust met twee aanééngeschoven éénpersoonsbedden. In beide kamers is ook voldoende kastruimte aanwezig.

De moderne badkamer is compleet betegeld. Deze ruimte is voorzien van een douchecabine, een design radiator, een toilet en een wastafel met spiegel. De woning beschikt daarnaast ook nog over een seperaat toilet.

De tuin is een heerlijk plek om te genieten van de vakantie. Het terras is betegeld en voorzien van tuinmeubilair. Verder bestaat de tuin voornamelijk uit gazon, wat het onderhoudsvriendelijk maakt. De berging biedt de mogelijkheid omfietsen en dergelijke op te bergen. De tuin is volledig omheind. Middels het grindpad komt u uit bij de eigen parkeerplaats.

De woning wordt verwarmd door een CV en opgeleverd inclusief inventaris (excl. persoonlijke eigendommen).

Algemeen

Woning ID
54711
Prijs
€ 129.000 k.k.
Prijstype
k.k.
Status
te koop
Valuta
EUR

Bouw

Bouwjaar
2012
Bouwvorm
Bestaande bouw
Soort woning
Vrijstaande woning
Verwarming
Centrale verwarming
Warm water
Combiketel

Indeling

Aantal badkamers
2
Aantal slaapkamers
3
Aantal toiletten
2
Perceeloppervlakte
335 m²
Woonoppervlakte
50 m²

Faciliteiten buiten

Parkeerplaats
Terras
Tuin

Duurzaamheid

Dakisolatie
Vloerisolatie

Adres

Adres
Hommelweg 2 R 114
Plaats
Postcode
6114 RT
Land
Provincie

Informatie aanvragen

Wil je meer informatie over deze woning, vul je gegevens in en de aanbieder neemt direct contact met je op!

Kaart

Aangeboden door:

EuroParcs Makelaardij

Informeren en inspireren, verwonderen en verrassen. Dat is wat EuroParcs Group doet, elke dag weer, bij zijn eigenaren en gasten. Onze kracht zit hem deels in een brede core business die de volgende kerntaken omvat: de (her)ontwikkeling van vakantieparken, de verkoop van vakantiewoningen aan particulieren en zakelijke beleggers en de verhuur van deze tweede woningen aan particuliere...

Vakantiewoningen te koop in Limburg, Nederland

  • Galerij navigatie

    Vrijstaande woning in Susteren

    Limburg, Nederland
    € 169.000 k.k. BTW vrij
    Select Vakantievastgoed
    Nieuw
    • 1
    • 3
    • 90
    • Foto's: 18
  • Galerij navigatie

    Vrijstaande woning in Susteren

    Limburg, Nederland
    € 295.000 k.k. BTW vrij
    Select Vakantievastgoed
    Nieuw
    • 2
    • 5
    • 164
    • Foto's: 19
  • Galerij navigatie

    Vrijstaande woning in Susteren

    Limburg, Nederland
    € 169.000 k.k. BTW vrij
    Select Vakantievastgoed
    Nieuw
    • 1
    • 3
    • 90
    • Foto's: 17