Direct naar inhoud
Bezoek de beurs
| Brabanthallen Den Bosch | 10:00 - 17:00
Meer informatie

Appartement in Albufeira

Faro, Portugal
€ 197.500
  • 38 m²
  • 15 m²
  • 1
Kaart

Omschrijving

In het centraal gelegen appartement van Albufeira Jardim wacht dit prachtige studio-appartement, helemaal op de begane grond en zonder buren boven u, op een nieuwe eigenaar. 10 minuten lopen naar de oude stad en het vissersstrand van Albufeira. Volledig gemeubileerd verkocht, direct ingezet (sleutel klaar). Dit pand mag je niet missen.

Bij aankomst op het terrein kom je door je eigen afgesloten ingang met een eigen kleine binnenplaats met een tafel en stoelen net voordat je de voordeur binnenkomt. Een heerlijke plek om te ontbijten en een kop koffie te drinken in de ochtendzon.

Omdat het terrein in de eindhoek ligt, is het erg privé en rustig.
Het tweede terras is op het zuiden gericht en wordt afgesloten met een poort. Perfect om je dieren op het terras te houden en je kunt het appartement via schuifdeuren betreden. Met goede toegang tot het zwembad en de gemeenschappelijke tuin.

Het terras is zichtbaar op groene bomen en planten, en je krijgt zelfs een glimp van de zee.

Binnen is het appartement stijlvol gerenoveerd met schoon wit meubilair. Voldoende opbergruimte, dit is een effectieve manier waarop de ruimte wordt gebruikt, wat je een ruim gevoel geeft.
De keuken is volledig uitgerust met vaatwasser, fornuis, oven, nieuwe elektrische ketel, airfryer, broodrooster en waterkoker.
Badkamer met bad en douche, wasmachine.

De woonkamer werkt heel goed samen met de ruimtes met een grote televisie, twee tafels met toegang naar buiten.
Het naar het zuiden gerichte asfalt met de hele dag zon en een zonneluifel, en dan het tweede terras (binnenplaats) profiteert ook van de ochtendzon.

Belangrijkste kenmerken:
-Gerenoveerd
– Stijlvol ontworpen
– Volledig gemeubileerd verkocht
– Volledig uitgeruste keuken
– Goede opbergkasten
– 2 terrassen (één binnenplaats en één terras)
– privé en rustig hoekappartement Twee-onder-een-kap
– Goede parkering
– Prachtige groene uitzichten met deels zeezicht
– 10 minuten lopen naar de oude stad en het strand
– Het pand is direct klaar om in te trekken, sleutel gereed

Dit appartement is er een die je niet mag missen. Dit zeer populaire appartement biedt een breed scala aan faciliteiten, zoals een wasserij, receptie, tennisbaan, restaurant, sportbar, buitenbar, zwembad en kinderbad met een prachtig uitzicht op zee. Het strand en de oude stad van Albufeira zijn slechts 10 minuten lopen verderop. Een perfect toevluchtsoord voor je vakantie of om in te wonen.

Algemeen

Woning ID
39857
Prijs
€ 197.500
Status
te koop

Bouw

Bouwvorm
Bestaande bouw
Soort woning
Appartement

Indeling

Aantal badkamers
1
Perceeloppervlakte
15 m²
Woonoppervlakte
38 m²

Zwembad

Zwembad

Adres

Plaats
Land
Provincie
Regio

Informatie aanvragen

Wil je meer informatie over deze woning, vul je gegevens in en de aanbieder neemt direct contact met je op!

Kaart

Aangeboden door:

Divine Home

Bent u op zoek naar een woning in de Algarve in Portugal? Wilt u een (tweede) woning in de Algarve kopen of uw woning in de Algarve verkopen en geheel in het Nederlands geholpen worden? Dan is Divine Home dé makelaar voor u. Vind uw woning in een groot aanbod koopwoningen zowel bestaande bouw als nieuwbouw. Of u nu op zoek bent naar een appartement, villa, ruïne, bouwkavel, B&B,...

Vakantiewoningen te koop in Faro, Portugal

  • Galerij navigatie

    Appartement in Alvor

    Faro, Portugal
    € 550.000
    Divine Home
    Nieuw
    • 3
    • 3
    • 147
    • Foto's: 35
  • Galerij navigatie

    Vrijstaande woning in Albufeira

    Faro, Portugal
    € 1.300.000
    Divine Home
    Nieuw
    • 4
    • 3
    • 252
    • Foto's: 26
  • Galerij navigatie

    Vrijstaande woning in Mexilhoeira Grande

    Faro, Portugal
    € 800.000
    Divine Home
    Nieuw
    • 4
    • 3
    • 190
    • Foto's: 8