Direct naar inhoud
Bezoek de beurs
| Brabanthallen Den Bosch | 10:00 - 17:00
Meer informatie

Geschakelde woning in Benijofar

Alicante, Spanje
€ 449.000
  • 138 m²
  • 148 m²
  • 3
  • 3
Kaart

Omschrijving

Halfvrijstaande villa met privézwembad te koop in Benijófar(Alicante)~~Bevoorrechte locatie in Benijófar met gemakkelijke toegang tot alle voorzieningen.~~Elke villa is ontworpen met een eigentijdse esthetiek, met strakke lijnen en hoogwaardige afwerking. De indeling omvat drie ruime slaapkamers en drie badkamers, waardoor er voldoende ruimte is voor gezinnen of gasten. De open woon-eetkamer sluit naadloos aan op de volledig uitgeruste keuken en biedt een perfecte ruimte voor entertainment en familiebijeenkomsten. Grote ramen laten veel natuurlijk licht binnen, waardoor er in het hele huis een lichte en uitnodigende sfeer heerst.~~Deze villa’s hebben een eigen buitenruimte die is ontworpen om te ontspannen en te genieten van het mediterrane klimaat. In de betegelde tuin ligt een zwembad van 2,5×5 m, perfect om af te koelen op warme dagen, en er is voldoende parkeergelegenheid. De woningen hebben ook een solarium op het dak, waar je kunt genieten van het uitzicht op de omgeving. Het solarium is uitgerust voor een mogelijke installatie van een jacuzzi, waardoor het een perfecte plek is om te ontspannen en te genieten van de zonsondergang.~~Alle villa’s zijn volledig uitgerust met de beste apparatuur, zoals een koelkast met vriesvak, inductiekookplaat, vaatwasser, geïntegreerde magnetron en oven. Andere voorzieningen zijn airconditioning voor klimaatbeheersing, vloerverwarming in de badkamers en elektrische rolluiken voor privacy. Buitenspotlights en muurverlichting versterken de sfeer, waardoor elke villa zowel functioneel als luxueus is.~~Ontdek een nieuw niveau van luxe wonen in het charmante stadje Benijófar, een gewild gebied aan de Costa Blanca in Spanje. Deze nieuw gebouwde halfvrijstaande villa’s liggen in een levendige wijk met een perfecte mix van moderniteit en lokale charme, en bieden gemakkelijke toegang tot alle essentiële voorzieningen en attracties. Op slechts 10 km van de gouden stranden van Guardamar del Segura en 30 km van de luchthaven van Alicante zijn de villa’s strategisch gelegen voor gemak en levensstijl.~~Benijófar is een charmant dorp met een vriendelijke sfeer, bekend om zijn mooie kerk, lokale winkels, supermarkten, apotheken, banken en heerlijke restaurants. Natuurliefhebbers zullen het nabijgelegen natuurpark waarderen, ideaal om te wandelen en te verkennen. Golfliefhebbers vinden verschillende golfbanen op korte rijafstand, terwijl gezinnen kunnen genieten van de nabijgelegen waterparken van Rojales (4 km) en Torrevieja (12 km). De villa’s hebben ook goede verbindingen, met de snelwegen N-332 en AP-7 die gemakkelijke toegang bieden tot de omliggende steden.~

Algemeen

Woning ID
45326
Prijs
€ 449.000
Status
te koop
Valuta
EUR
Past dit huis in jouw budget?

Bouw

Bouwvorm
Nieuwbouw
Soort woning
Geschakelde woning

Indeling

Aantal badkamers
3
Aantal slaapkamers
3
Perceeloppervlakte
148 m²
Woonoppervlakte
138 m²

Zwembad

Zwembad

Duurzaamheid

Zonnepanelen

Adres

Plaats
Land
Provincie
Regio

Informatie aanvragen

Wil je meer informatie over deze woning, vul je gegevens in en de aanbieder neemt direct contact met je op!

Kaart

Aangeboden door:

Sundream Properties

Welkom bij sundream properties

Ons bedrijf is eigendom van een groep mensen met meer dan 15 jaar ervaring in de aankoop, verkoop en bouw van woningen aan de Costa Blanca.

Wij brengen kopers en verkopers samen waar professionaliteit en ervaring gecombineerd gaan en geven de beste service beschikbaar in de regio.

Wij bieden u de perfecte keuze voor service en garanderen...

Vakantiewoningen te koop in Alicante, Spanje