Direct naar inhoud
Bezoek de beurs
| Brabanthallen Den Bosch | 10:00 - 17:00
Meer informatie

Appartement in Guardamar del Segura

Alicante, Spanje
€ 238.000
  • 81 m²
  • 3
  • 2
Kaart

Omschrijving

Toeristisch appartement met 3 slaapkamers te koop in El Raso (Guardamar).~~Nieuwbouw gesloten wooncomplex met toeristische appartementen in El Raso, Guardamar del Segura.~~Dit nieuwe wooncomplex zal bestaan uit 78 toeristische appartementen en penthouses verdeeld over de begane grond, eerste verdieping en tweede verdieping + solarium. ~Alle woningen hebben een parkeerplaats en berging in de kelder, die toegankelijk is via de gemeenschappelijke trap of de lift op elke verdieping. ~~De gemeenschappelijke ruimtes omvatten een zwembad, receptie/vergaderzaal, fitnessruimte buiten, jeu de boulesbaan, minigolf en een spa.~~DETAILS OM TE BENADRUKKEN IN ONZE NIEUWE ONTWIKKELING:~HUURWONINGEN: Deze appartementen bieden iets dat geen enkele andere kan in deze woonwijk. Je kunt 4 maanden per jaar genieten van je huis voor persoonlijk gebruik, en de rest van het jaar kun je het verhuren, waarbij je winst kunt maken zonder je ergens zorgen over te hoeven maken, omdat een gespecialiseerd verhuurbedrijf alles voor je regelt.~~VRIJSTAANDE WONINGEN: alle woningen in ons nieuwe project zijn volledig gemeubileerd en klaar om in te wonen, met verlichting, meubels, apparatuur en volledig afgewerkte badkamers.~~VERSCHILLENDE SOORTEN WONINGEN OM UIT TE KIEZEN: We bieden verschillende woningtypes om uit te kiezen in verschillende oriëntaties. 2 slaapkamers + 2 badkamers en 3 slaapkamers + 2 badkamers types. Alle woningen met 3 slaapkamers zijn hoekwoningen, waardoor ze nog exclusiever zijn voor klanten. We bieden woningen met zuidelijke, oostelijke en westelijke oriëntatie. Allemaal met terrassen/porches die uitkijken op de groene omgeving en Laguna de La Mata.~~UNBEATABLE VIEWS OF THE LAGUNA DE LA MATA: Vanuit alle woningen op de eerste en tweede verdieping in ons nieuwe project kun je genieten van een bevoorrecht uitzicht op de Laguna de La Mata. Omdat dit het laatste project is dat eraan grenst, heb je een droompanorama van deze natuurlijke omgeving.~~NABIJHEID VAN HET STRAND: Op slechts 10 minuten met de auto of 15 minuten met de fiets kun je genieten van het strand van Moncayo.~~DICHT BIJ WINKELCENTRA EN STEDELIJKE GEBIEDEN: Gelegen op slechts 10 minuten met de auto van het Habaneras winkelcentrum, 9 minuten van het eet- en uitgaansgebied van Ciudad Quesada, of 8 minuten van het centrum van Guardamar del Segura, waardoor ons project een onverslaanbare locatie heeft.~GOLF CURSUSSEN: Voor liefhebbers van deze sport is het vermeldenswaard dat je op slechts 15 minuten rijden kunt genieten van een van de beste golfbanen van Spanje, gelegen in de urbanisatie La Finca de Algorfa. Let ook op de prachtige golfbanen van La Marquesa en Vistabella, op respectievelijk 10 en 20 minuten rijden.~~Complex op 30 minuten van het vliegveld van Alicante en 1 uur van het vliegveld van Murcia – Corvera.~~

Algemeen

Woning ID
43292
Prijs
€ 238.000
Status
te koop
Valuta
EUR
Past dit huis in jouw budget?

Bouw

Bouwvorm
Nieuwbouw
Soort woning
Appartement

Indeling

Aantal badkamers
2
Aantal slaapkamers
3
Woonoppervlakte
81 m²

Zwembad

Zwembad

Adres

Land
Provincie
Regio

Informatie aanvragen

Wil je meer informatie over deze woning, vul je gegevens in en de aanbieder neemt direct contact met je op!

Kaart

Aangeboden door:

Sundream Properties

Welkom bij sundream properties

Ons bedrijf is eigendom van een groep mensen met meer dan 15 jaar ervaring in de aankoop, verkoop en bouw van woningen aan de Costa Blanca.

Wij brengen kopers en verkopers samen waar professionaliteit en ervaring gecombineerd gaan en geven de beste service beschikbaar in de regio.

Wij bieden u de perfecte keuze voor service en garanderen...

Vakantiewoningen te koop in Alicante, Spanje

  • Galerij navigatie

    Vrijstaande woning in Benijofar

    Alicante, Spanje
    € 425.000
    Sundream Properties
    • 3
    • 3
    • 127
    • Foto's: 16
  • Galerij navigatie

    Appartement in Orihuela

    Alicante, Spanje
    € 185.000
    Sundream Properties
    • 1
    • 2
    • 65
    • Foto's: 20
  • Galerij navigatie

    Appartement in La Nucía

    Alicante, Spanje
    € 441.500
    Sundream Properties
    • 2
    • 3
    • 87
    • Foto's: 19