Direct naar inhoud
Bezoek de beurs
| Mecc Maastricht | 10:00 - 17:00
Meer informatie

Immo Lippens Pieter

Leopold II Laan
8670, Oostduinkerke
BE

Gegevens Immo Lippens Pieter

Ondernemingsvorm BVBA
Actief in de landen
Actief in de regio's Costa Blanca, Costa Calida

Over Immo Lippens Pieter

Het vastgoed kantoor Immo Lippens uit Oostduinkerke is gespecialiseerd in de verkoop in Spanje, wij hebben ook een kantoor ter plaatse in San Pedro del Pinatar zodat wij alles goed kunnen opvolgen. Ondanks dat de vraag naar een tweede verblijf in Zuid Spanje zeer groot is komt dat de prijzen zeer gunstig zijn zowel voor de Belgische spaarder als voor de investeerder.

Door onze goede relatie met de verschillende bouwheren in de Costa Blanca hebben wij een enorm groot aanbod aan nieuwbouw projecten in verschillende prijsklassen.

Ook in het domein van herverkoop hebben wij tal van mooie aanbiedingen. Door ons enorm aanbod behoren we tot de grootste spelers op de Spaanse markt.

Eén van de enorme pluspunten voor de Belgische kopers is dat er zowel in Spanje als in België een volledig Nederlandstalig team aanwezig is. Het kantoor in Spanje wordt dan ook geleid door onze Belgische verkoper Wim.

Voor potentiële kopers wordt er een persoonlijke professionele begeleiding georganiseerd van A tot Z in het Nederlands. Daarbij wordt alles zorgvuldig opgevolgd door een gespecialiseerd advocaten kantoor met dienst na verkoop.

Aangesloten bij:

logo BIV - Beroepsinstituut van vastgoedmakelaars