Direct naar inhoud
Bezoek de beurs
| Brabanthallen Den Bosch | 10:00 - 17:00
Meer informatie

Mark Aangenaam Anders

Let op! Met dit bedrijf bestaat momenteel een onopgelost zakelijk geschil over de naleving van contractuele en financiële afspraken. Ondanks meerdere verzoeken zijn deze zaken tot op heden niet afgerond. Om die reden is dit bedrijf voorlopig uitgesloten van deelname aan de Second Home Beurzen in Nederland en België. Wij vinden het belangrijk deze informatie transparant te delen, zodat betrokken partijen hun eigen afweging kunnen maken.

Mark Aangenaam Anders
Laan van Nieuw-Oost-Indië
2593 BX, 's-Gravenhage
NL

Gegevens Mark Aangenaam Anders

Actief in de landen
Actief in de regio's Costa Blanca
Diensten Financieel/juridisch

Over Mark Aangenaam Anders

Welkom bij MARK. een financiële organisatie die anders is dan alle anderen. Gespecialiseerd in hypotheken (ook in Spanje), vastgoedfinancieringen, bedrijfsfinancieringen en verzekeringen.

Dat is niet zo bijzonder, maar de manier waarop we dat doen des te meer. Strikt persoonlijk. 100% betrokken. Zonder drempels. En een beetje eigenwijs.

Aanwezig op de volgende beurzen:

  • 18 - 20 september 2026
    Brabanthallen - Den Bosch
  • 23 - 24 januari 2027
    Mecc - Maastricht
  • 12 - 14 maart 2027
    Jaarbeurs - Utrecht