Direct naar inhoud
Bezoek de beurs
| Brabanthallen Den Bosch | 10:00 - 17:00
Meer informatie

Geschakelde woning in Sami Verde

Curaçao
€ 399.000 k.k.
  • 156 m²
  • 350 m²
  • 2
  • 2
Kaart

Omschrijving

Moderne villa’s midden in het groen

Sami Verde is een veilig omheind en kleinschalig resort met slechts 40 moderne villa’s, gelegen tussen Blue Bay Resort en Kokomo Beach. Vanaf het resort bereik je de luchthaven binnen tien minuten en ook Willemstad ligt dichtbij. Sami Verde wordt omringd door ongerepte natuur en biedt uitzicht over de saliña, waar flamingo’s zich thuis voelen. Tegelijkertijd bevinden de hotspots en voorzieningen van Curaçao zich binnen handbereik. Zo ervaar je hier het beste van twee werelden: de rust van de natuur en de levendigheid van het eiland.

We bieden zowel geschakelde als vrijstaande villa’s, stuk voor stuk ontworpen met veel licht, luxe materialen en een sterke verbinding tussen binnen- en buitenleven. Of je hier nu permanent wilt wonen, een deel van het jaar wilt verblijven of zoekt naar een aantrekkelijke investering voor toeristische of reguliere verhuur: Sami Verde combineert levenskwaliteit met rendement.

De geschakelde villa’s zijn verkrijgbaar vanaf USD 475.000,- k.k. en bieden 156 m² woonoppervlakte, inclusief 44 m² overdekt terras, op percelen van 310 tot 441 m². Deze villa’s beschikken over een ruime woonkamer met open keuken, twee slaapkamers met ieder een eigen badkamer, airconditioning, een eigen tuin en parkeerplaats. Een zwembad en compleet meubelpakket zijn optioneel.

Voor wie meer ruimte en privacy zoekt, zijn er vrijstaande villa’s vanaf USD 690.000,- k.k. Met 235 m² woonoppervlakte, inclusief 72 m² overdekt terras, en percelen van 536 tot maar liefst 1.360 m² bieden deze woningen volop ruimte om het Caribische buitenleven te ervaren. De villa’s hebben drie slaapkamers met eigen badkamer, een werkkamer, bijkeuken, berging, ruime tuin en eigen parkeerplaats. Optioneel kunnen onder meer een zwembad, buitenkeuken, carport, dakterras en meubelpakket worden toegevoegd.

De villa’s zijn ontworpen door de vooraanstaande Nederlandse architect Cees den Heijer, die sinds 2004 op Curaçao woont en werkt. Vanuit zijn liefde voor de Caribische levensstijl realiseerde hij meerdere karakteristieke en succesvolle projecten, waaronder het naastgelegen Bohémi Resort en de Mongui Maduro Bibliotheek. In 2017 werd zijn werk bekroond met de prestigieuze Cola Debrotprijs voor architectuur.

Maak van Sami Verde jouw thuis op Curaçao: modern, comfortabel en omringd door natuur.

Algemeen

Woning ID
146512
Prijs
€ 399.000 k.k.
Prijstype
k.k.
Status
te koop
Jouw tweede huis begint met goed advies

Bouw

Bouwvorm
Nieuwbouw
Soort woning
Geschakelde woning

Indeling

Aantal badkamers
2
Aantal slaapkamers
2
Perceeloppervlakte
350 m²
Woonoppervlakte
156 m²

Ligging

Landelijk

Zwembad

Gedeeld zwembad

Faciliteiten buiten

Parkeerplaats
Tuin

Faciliteiten binnen

Internet

In de buurt

Restaurants
Winkels

Adres

Adres
Kaminda Dr. Amado Romer
Plaats
Land

Informatie aanvragen

Wil je meer informatie over deze woning, vul je gegevens in en de aanbieder neemt direct contact met je op!

Kaart

Aangeboden door:

Rebirth Development

Rebirth Development | a YOUNG. company is een vastgoedontwikkelaar uit Den Haag met een groeiende portefeuille op Curaçao. Wij verwerven, ontwikkelen en realiseren residentiële vastgoedprojecten op unieke locaties, met oog voor natuur, leefkwaliteit en langetermijnwaarde.

Vakantiewoningen te koop in Curaçao