Direct naar inhoud
Bezoek de beurs
| Brabanthallen Den Bosch | 10:00 - 17:00
Meer informatie

Vrijstaande woning in Polop

Alicante, Spanje
€ 755.000
  • 306 m²
  • 366 m²
  • 3
  • 3
Kaart

Omschrijving

Nieuwbouwvilla met 3 slaapkamers, privézwembad en kelder met garage en berging te koop in Polop.~~Nieuwbouw woonwijk van 46 villa’s in Polop.~~Moderne villa’s gebouwd over 3 verdiepingen, heeft 3 slaapkamers, 3 badkamers, gastentoilet, open moderne keuken met grote woon / eetkamer heeft directe toegang tot het terras met het zwembad, inbouwkasten, kelder met garage en berging, airconditioning, witgoed.~~~De stad Polop biedt een verbazingwekkend scala aan mogelijkheden voor liefhebbers van het buitenleven, omringd door natuur en ongeëvenaarde rust.~~De gemeente heeft een mediterraan klimaat met koelere temperaturen en schonere lucht en ligt op minder dan 10 kilometer van Benidorm, Altea en hun stranden.~~Het strekt zich uit van de rivieren Guadalest en Algar tot de stad Villajoyosa, inclusief de stranden van Albir en Benidorm; in het binnenland grenst het aan Callosa en Guadalest.

Algemeen

Woning ID
104466
Prijs
€ 755.000
Status
te koop
Past dit huis in jouw budget?

Bouw

Bouwvorm
Nieuwbouw
Soort woning
Vrijstaande woning

Indeling

Aantal badkamers
3
Aantal slaapkamers
3
Perceeloppervlakte
366 m²
Woonoppervlakte
306 m²

Adres

Plaats
Postcode
03520
Land
Provincie
Regio

Informatie aanvragen

Wil je meer informatie over deze woning, vul je gegevens in en de aanbieder neemt direct contact met je op!

Kaart

Aangeboden door:

Sundream Properties

Welkom bij sundream properties

Ons bedrijf is eigendom van een groep mensen met meer dan 15 jaar ervaring in de aankoop, verkoop en bouw van woningen aan de Costa Blanca.

Wij brengen kopers en verkopers samen waar professionaliteit en ervaring gecombineerd gaan en geven de beste service beschikbaar in de regio.

Wij bieden u de perfecte keuze voor service en garanderen...

Vakantiewoningen te koop in Alicante, Spanje

  • Galerij navigatie

    Appartement in Villajoyosa

    Alicante, Spanje
    € 735.000
    Immodelux
    • 2
    • 2
    • 102
    • Foto's: 17
  • Galerij navigatie

    Appartement in Villajoyosa

    Alicante, Spanje
    € 529.000
    Immodelux
    • 1
    • 1
    • 67
    • Foto's: 15
  • Galerij navigatie

    Geschakelde woning in Altea

    Alicante, Spanje
    € 599.000
    Immodelux
    • 3
    • 4
    • 152
    • Foto's: 50