Direct naar inhoud
Bezoek de beurs
| Mecc Maastricht | 10:00 - 17:00
Meer informatie

Vrijstaande woning in San Pedro del Pinatar

Murcia, Spanje
€ 539.950
  • 125 m²
  • 250 m²
  • 3
  • 3
Kaart

Omschrijving

Nieuwbouwwoningen in San Pedro del Pinatar met privézwembad

Modern design en toplocatie
Dit exclusieve nieuwbouwproject in San Pedro del Pinatar biedt de perfecte combinatie van een eigentijdse stijl, comfort en een onovertroffen locatie aan de Costa Cálida. De woningen zijn ontworpen met twee verdiepingen en gebouwd op kavels vanaf 250 m². Elke villa heeft een moderne indeling met een lichte open woonkamer en keuken die naadloos aansluit op het privézwembad. Parkeren is inbegrepen op het perceel voor maximaal gemak.

De villa’s zijn gelegen in een centrale woonwijk, op slechts 5 minuten lopen van het stadscentrum, 900 meter van de zee en dicht bij alle essentiële voorzieningen zoals winkels, supermarkten, scholen en restaurants.

Ruime interieurs en functionele indeling
Deze villa’s zijn verdeeld over twee verdiepingen:
Begane grond: open woon- en eetkamer met geïntegreerde keuken, een slaapkamer, een badkamer en een terras.
Eerste verdieping: twee slaapkamers met eigen badkamer en toegang tot een open terras van 25 m2.
Elk detail is zorgvuldig ontworpen om het comfort en de stijl te maximaliseren, waardoor deze villa’s ideaal zijn als permanente woning, vakantiehuis of investeringsobject.

Hoogwaardige afwerking en voorzieningen
Elke woning is voorzien van hoogwaardige afwerkingen en moderne installaties om energie-efficiëntie en een luxe woonervaring te garanderen:
Gepantserde voordeur en elektrische rolluiken in de woonkamer
Voorbereiding voor airconditioning
Aerothermisch warmwatersysteem
Volledig ingerichte keuken met apparatuur
LED-verlichtingspakket voor binnen en buiten

Levensstijl in San Pedro del Pinatar
San Pedro del Pinatar is een gewilde kustplaats tussen de Middellandse Zee en de Mar Menor, beroemd om zijn natuurlijke modderbaden van Lo Pagán, rustige stranden en watersportactiviteiten. De jachthaven en zeilclubs trekken watersportliefhebbers aan, terwijl het milde klimaat het hele jaar door buitenactiviteiten mogelijk maakt. De stad biedt ook sportfaciliteiten, een overdekt zwembad en een levendig sociaal en cultureel programma.

Afstanden tot belangrijke bezienswaardigheden:
Winkelcentrum Dos Mares: 5 km
Cartagena: 25 minuten
Internationale luchthaven van Murcia: 30 minuten
Luchthaven van Alicante: 75 km
Golfbanen: binnen een straal van 10-20 km

Verzeker uzelf van uw nieuwe woning in Costa Cálida
Met hun toplocatie, moderne ontwerp en uitstekende verbindingen zijn deze villa’s in San Pedro del Pinatar een unieke kans. Neem vandaag nog contact met ons op om een bezichtiging te regelen en te beginnen met genieten van de mediterrane levensstijl die u verdient.

Algemeen

Woning ID
157533
Prijs
€ 539.950
Status
te koop
Valuta
EUR
Jouw tweede huis begint met goed advies

Bouw

Bouwvorm
Nieuwbouw
Soort woning
Vrijstaande woning

Indeling

Aantal badkamers
3
Aantal slaapkamers
3
Perceeloppervlakte
250 m²
Woonoppervlakte
125 m²

Zwembad

Zwembad

Adres

Postcode
30740
Land
Provincie

Informatie aanvragen

Wil je meer informatie over deze woning, vul je gegevens in en de aanbieder neemt direct contact met je op!

Kaart

Aangeboden door:

Comaskey Spanish Properties

The premier, full-service real estate agency located in La Zenia, Costa Blanca South. Since 2002, we have helped thousands of clients realise their dreams of owning, investing in, or selling property in Spain. From humble beginnings, we have grown into a powerhouse team of over 20 real estate, marketing and legal professionals driven by a single goal: putting in the maximum effort...

Vakantiewoningen te koop in Murcia, Spanje