Skip to content
Visit the Expo
| Brabanthallen Den Bosch | 10:00 - 17:00
More information

Villa in Ciudad Quesada

Alicante, Spain
€834,000
  • 260 m²
  • 467 m²
  • 4
  • 4
Map

Description

Een bijzondere eerstelijns Golf Villa
Villa op de eerste lijn gelegen van de La Marquesa Golf Course, deze villa heeft een lift op alle verdiepingen van de villa, met een verdeling van 3 slaapkamers en 3 badkamers, een ruime en comfortabele woonkamer, keuken en terrassen met uitzicht op de golfbaan.

In het zwembadniveau is er een sportveld en een sauna.

Het huis is gelegen in een gevestigde urbanisatie met medische diensten, Zweedse school, openbare scholen, speelplaatsen, enz. La Marquesa Golf Course, gebouwd in 1989, is een 18-holes kampioenschapsbaan op slechts zes kilometer van de stad Guardamar del Segura, die een 800 hectare groot natuurpark heeft dat bedekt is met pijnbomen, eucalyptus en palmbomen, voordat het een 11 kilometer lang stuk fijne zandstranden bereikt.

De historische stad Rojales en Guardamar del Segura liggen in de buurt, met de levendige stad Torrevieja op slechts een klein eindje rijden, met een scala aan voorzieningen zoals winkels, bars, restaurants, supermarkten en het AquaPark Rojales, waardoor deze villa’s ideaal zijn voor een luxe vakantiehuis of een stijlvolle permanente woning.
Zowel de luchthavens van Alicante en Murcia liggen op 30 minuten rijden van het resort, dat gemakkelijk bereikbaar is vanaf de AP-7 snelweg.

General

Property ID
3576
Price
€834,000
Status
te koop

Construction

Construction type
New build
Home type
Villa

Layout

Living surface
260 m²
No. bathrooms
4
No. bedrooms
4
Plot size
467 m²

Address

Country
Province
Regio

Requesting Information

Want more information about this property, enter your details and the provider will contact you immediately!

Map

Offered by:

Masa International

MASA International was founded in 1981, and has grown from its simple beginnings as a beachfront estate agency to the solid, international organisation it is today without ever losing that special ‘family feel’ that our clients continue to find reassuring.

In 2018 we celebrated our 37th anniversary and to date have helped more than 36,000 people to turn their dream...

Holiday homes for sale in Alicante, Spain

  • Gallery navigation

    Apartment in Dénia

    Alicante, Spain
    €650,000
    TEKCE Real Estate
    • 85
    • 2
    • 3
    • Photos: 28
  • Gallery navigation

    Apartment in Dénia

    Alicante, Spain
    €475,000
    TEKCE Real Estate
    • 91
    • 2
    • 3
    • Photos: 28
  • Gallery navigation

    Apartment in Dénia

    Alicante, Spain
    €355,000
    TEKCE Real Estate
    • 80
    • 2
    • 2
    • Photos: 28