Skip to content
Visit the Expo
| Brabanthallen Den Bosch | 10:00 - 17:00
More information

Villa in Orihuela

Alicante, Spain
€385,000
  • 117 m²
  • 174 m²
  • 3
  • 3
Map

Description

MODERNE NIEUWBOUW VILLA’S MET 3 SLAAPKAMERS, 3 BADKAMERS, EEN PRIVÉZWEMBAD EN TUIN IN VISTABELLA GOLF

We zijn verheugd om een gloednieuw project van 16 moderne villa’s in VistaBella Golf aan te kondigen! Deze vrijstaande villa’s combineren luxe, comfort en energie-efficiëntie en beschikken allemaal over een eigen parkeerplaats en een privézwembad van 6 x 2,5 m of 5 x 3 m. De begane grond bestaat uit een ruime woon- en eetkamer met een open keuken (41,05 m²), een slaapkamer (9,70 m²), een badkamer (3,45 m²) en een overdekt terras (8,60 m²). Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers (10,65 m² en 14,05 m²), twee badkamers (3,30 m² en 3,45 m²) en een groot terras (16,40 m²). Optioneel kunt u het huis uitbreiden met een solarium, waar u kunt genieten van een schitterend uitzicht op de omgeving.

De villa’s zijn afgewerkt met hoogwaardige materialen en voorzien van automatische rolluiken, vloerverwarming in alle badkamers, pre-installatie van airconditioning, een hydromassagekolom in de grote badkamer, een zonnepaneel voor warm water en drie fotovoltaïsche panelen voor elektriciteit. Bovendien hebben de woningen een klasse A energie-efficiëntiecertificering, wat bijdraagt aan een duurzame en comfortabele leefomgeving.

Dit project is ideaal gelegen aan de golfbaan VistaBella, tussen Los Montesinos en San Miguel, op slechts 15 minuten rijden van de stranden van de Costa Blanca. De steden Torrevieja en Orihuela liggen op korte afstand. Op loopafstand vindt u de VistaBella Golf Club, een prachtige 18-holes golfbaan van 6000 meter, evenals een supermarkt en andere lokale voorzieningen, die op slechts 10 minuten wandelen bereikbaar zijn. Deze villa’s bieden de perfecte combinatie van luxe, ontspanning en een schitterende locatie en zijn ideaal voor wie op zoek is naar een comfortabele en zorgeloze levensstijl.

Vistabella Golf is een rustige en exclusieve urbanisatie gelegen tussen Los Montesinos en San Miguel de Salinas, in de regio Orihuela Costa. De urbanisatie biedt een prachtig uitzicht op de omliggende natuur en is bekend om zijn ontspannen sfeer. Naast de 18-holes golfbaan beschikt Vistabella Golf over diverse voorzieningen, waaronder een clubhuis, restaurants, cafés en winkels. De wijk is goed verbonden met de nabijgelegen steden Torrevieja en Orihuela, en ligt op slechts een korte rit van de stranden van de Costa Blanca. Vistabella Golf is een ideale locatie voor wie op zoek is naar een rustige, groene omgeving met gemakkelijke toegang tot alle noodzakelijke voorzieningen.

Indien u graag meer informatie wenst over deze villa’s aarzel dan niet om ons te contacteren en dan helpen wij u graag verder.

GLOBAL SPAIN REAL ESTATE / UW NEDERLANDSTALIGE MAKELAAR IN SPANJE (Costa Blanca, Costa Cálida, Balearen)

[email protected] / +34 865 75 27 65 (NL, EN, DE, FR, ES) 

Het Global-Spain team wenst u een prettige zoektocht naar uw droomwoning in Spanje!

General

Property ID
9197
Price
€385,000
Status
te koop

Construction

Construction type
New build
Home type
Villa

Layout

Living surface
117 m²
No. bathrooms
3
No. bedrooms
3
Plot size
174 m²

Address

Place
Country
Province
Regio

Requesting Information

Want more information about this property, enter your details and the provider will contact you immediately!

Map

Offered by:

Global Spain

As seen on the VTM’s TV Show, COSTA BELGICA!

Come to our booth 317 in Ghent and let us help you finding your ideal dream home !

YOUR WISHES ARE OUR CONCERNS!
Our strength is that we work very closely together as one team and that we are surrounded by highly professional people, specialized in every subject that applies to the real estate market.

With...

Holiday homes for sale in Alicante, Spain

  • Gallery navigation

    Villa in Algorfa – La Finca Golf

    Alicante, Spain
    €670,000
    House In Spain Invest
    • 168
    • 2
    • 3
    • Photos: 33
  • Gallery navigation

    Villa in Orihuela

    Alicante, Spain
    €995,000
    House In Spain Invest
    • 242
    • 3
    • 3
    • Photos: 29
  • Gallery navigation

    Villa in Las Colinas Golf

    Alicante, Spain
    €2,365,000
    House In Spain Invest
    • 332
    • 3
    • 3
    • Photos: 11