Skip to content
Visit the Expo
| Mecc Maastricht | 10:00 - 17:00
More information

Villa in Torrevieja

Alicante, Spain
€850,000
  • 471 m²
  • 600 m²
  • 4
  • 5
Map

Description

Ruime bestaande villa in La Mata, nabij het strand gelegen
Villa in het prachtige kustgebied van La Mata, Torrevieja gelegen op slechts 3 minuten lopen van het beroemde La Mata strand.
Deze villa met 4 slaapkamers en 5 badkamers bestaat uit een begane grond, eerste verdieping met terras en kelder. Er is een garage voor 2 auto’s, een grote kelder en een ruim perceel van 600m².
Deze villa ligt op korte afstand van de vele voorzieningen in La Mata, dat met 2,3 kilometer het langste strand van Torrevieja heeft. Een promenade langs de hele lengte van het strand biedt tal van bars, restaurants en winkels die het hele jaar door geopend zijn, waardoor het een perfecte plek is om vakantie te vieren of te wonen. 40 minuten van de luchthavens van Alicante en Murcia
Al genoeg van al dat online zoeken naar een passende woning?

Ga met ons mee op een VIP-oriëntatie-trip naar de Costa Blanca vanaf slechts € 150,- per persoon.

Laat de toonaangevende Costa Blanca-specialist van Europa sinds meer dan 43 jaar uw gids zijn voor de beste nieuwe en bestaande woningen in deze regio. Ons vierdaagse arrangement bestaat uit retourvluchten vanuit Nederland of België, accommodatie en maaltijden in het Hotel MASA te Torrevieja. Onroerend goed bezichtigen met uw eigen MASA adviseur die u gedurende uw tijd in Spanje persoonlijk zal begeleiden. Wij hebben meer dan 36,000 gezinnen geholpen hun huis in Spanje te vinden en we willen jou ook graag helpen.

General

Property ID
4241
Price
€850,000
Status
te koop

Construction

Construction type
New build
Home type
Villa

Layout

Living surface
471 m²
No. bathrooms
5
No. bedrooms
4
Plot size
600 m²

Address

Place
Country
Province
Regio

Requesting Information

Want more information about this property, enter your details and the provider will contact you immediately!

Map

Offered by:

Offered by:

Masa International

MASA International was founded in 1981, and has grown from its simple beginnings as a beachfront estate agency to the solid, international organisation it is today without ever losing that special ‘family feel’ that our clients continue to find reassuring.

In 2018 we celebrated our 37th anniversary and to date have helped more than 36,000 people to turn their dream...

Holiday homes for sale in Alicante, Spain