Skip to content
Visit the Expo
| Brabanthallen Den Bosch | 10:00 - 17:00
More information

Town house in Cartagena

Murcia, Spain
€255,000
  • 80 m²
  • 2
  • 3
Map

Description

Azohia New: Moderne nieuwbouw townhouses in La Azohía Cartagena op 50 meter van strand
Nieuwbouwproject van slechts twee moderne townhouses gelegen op slechts 50 meter van het strand in La Azohía, Cartagena.
Elke woning is verdeeld over twee verdiepingen plus een privé dakterras (solarium) met open uitzicht op de Middellandse Zee. De begane grond beschikt over een lichte open woon- en eetruimte met keuken, een complete badkamer en directe toegang tot een privétuin. Op de eerste verdieping bevindt zich het slaapgedeelte met een ruime hoofdslaapkamer met en-suite badkamer, een tweede eenpersoons slaapkamer en een extra complete badkamer. De bovenste verdieping is volledig gewijd aan een privé solarium, een ideale plek om te genieten van het zeezicht, het hele jaar door te zonnebaden of een ontspanningsruimte in te richten.
De tuin biedt flexibiliteit en kan worden gebruikt als privéparkeerplaats of tegen meerprijs worden uitgebreid met een privézwembad.

Deze bevoorrechte kustlocatie aan de Costa Cálida staat bekend om zijn kristalheldere water, ontspannen sfeer en ongerepte natuurlijke omgeving. Ideaal voor wie rust aan zee zoekt, biedt La Azohía een authentieke mediterrane levensstijl met kleine baaien, restaurants aan zee en prachtige wandelroutes langs de kust. De omgeving beschikt over basisvoorzieningen, lokale restaurants en goede verbindingen met grotere steden en voorzieningen, terwijl de charmante en rustige sfeer behouden blijft. Het centrum van Cartagena ligt op 25 km en de luchthaven Murcia Corvera op 45 km afstand.

General

Property ID
76731
Price
€255,000
Status
te koop

Construction

Construction type
New build
Home type
Town house

Layout

Living surface
80 m²
No. bathrooms
3
No. bedrooms
2

Address

Place
Country
Province
Regio

Requesting Information

Want more information about this property, enter your details and the provider will contact you immediately!

Map

Offered by:

Masa International

MASA International was founded in 1981, and has grown from its simple beginnings as a beachfront estate agency to the solid, international organisation it is today without ever losing that special ‘family feel’ that our clients continue to find reassuring.

In 2018 we celebrated our 37th anniversary and to date have helped more than 36,000 people to turn their dream...

Holiday homes for sale in Murcia, Spain

  • Gallery navigation

    Villa in Los Alcazares

    Murcia, Spain
    €439,000
    UNIQ Estates
    • 2
    • 3
    • Photos: 48
  • Gallery navigation

    Villa in Roldán

    Murcia, Spain
    €399,950
    UNIQ Estates
    • 3
    • 3
    • Photos: 5
  • Gallery navigation

    Villa in Murcia

    Murcia, Spain
    €293,900
    UNIQ Estates
    • 2
    • 2
    • Photos: 9