Bezoek de beurs

3 - 4 juni | Antwerp Expo Antwerpen | 10:00 – 17:00 uur 29 sept. - 1 okt. 2023 | Jaarbeurs Utrecht | 10:00 – 17:00 uur

Info aanvraag

Aanhef*

Ik geef toestemming aan Second Home om mijn gegevens te gebruiken voor het vinden van de perfecte match op het gebied van vakantiewoningen en ga ik akkoord met de privacy voorwaarden.

Terug naar overzicht

Appartement in San Miguel De Salinas

Alicante, Spanje

€ 320.000

Woonoppervlakte m2
Perceeloppervlakte 0m2
Aantal badkamers 2
Aantal slaapkamers 3

Omschrijving

Het spectaculaire uitzicht van deze woonwijk maakt het uniek, vanuit de ramen kunt u zowel de Salinas als de zee zien. Gelegen tegenover een beschermd gebied met mediterraan bos, genieten de woningen van rust terwijl ze slechts enkele minuten verwijderd zijn van allerlei diensten aangeboden door het nabijgelegen dorpje San Miguel de Salinas en de golfbanen van Villamartin en Las Colinas. Het winkelcentrum La Zenia Boulevard en het strand La Zenia liggen ook op slechts 15 minuten rijden met de auto.

Moderne bungalows beschikbaar op de begane grond met tuin en boven verdiepingen met een solarium. Alle woningen bestaan uit 3 slaapkamers, 2 badkamers, open woonkamer, moderne keuken, veranda of terras en een eigen parkeerplaats. De woonwijk heeft een gemeenschappelijk zwembad en tuin.

Open volledige omschrijving

Gegevens

Woning ID323152

ID makelaar3054451

Prijs€ 320.000

Bouwjaar

Woningtype Appartement

Type bouw Nieuwbouw

Adres

Postcode 3193

Plaats San Miguel De Salinas

Land Spanje

Regio Alicante

Regio Costa Blanca

Bekijk profiel

Aangeboden door:

Medland Spanje

Meer informatie

Vul hier je gegevens in en ontvang meer informatie over deze woning van de aanbieder.

Aanhef*

Ik geef toestemming aan Second Home om mijn gegevens te gebruiken voor het vinden van de perfecte match op het gebied van vakantiewoningen en ga ik akkoord met de privacy voorwaarden.

Woningen in de regio

terug naar boven
Bewaren
Ik verkoop deze woning