Bezoek de beurs

29 sept. - 1 okt. 2023 | Jaarbeurs Utrecht | 10:00 – 17:00 uur

Info aanvraag

Aanhef*

Ik geef toestemming aan Second Home om mijn gegevens te gebruiken voor het vinden van de perfecte match op het gebied van vakantiewoningen en ga ik akkoord met de privacy voorwaarden.

Terug naar overzicht

Appartement in Orihuela Costa

Alicante, Spanje

€ 789.000

Woonoppervlakte 98m2
Perceeloppervlakte 0m2
Aantal badkamers 2
Aantal slaapkamers 3

Omschrijving

FANTASTISCH NIEUW GEBOUWD PENTHOUSE APPARTEMENT IN PLAYA FLAMENCA Dit penthouse is gelegen in een exclusief complex van nieuw gebouwde luxe appartementen. De woning bestaat uit 3 slaapkamers, 2 badkamers, open keuken, woon-eetkamer, ruime terrassen en een groot privé solarium met zwembad vanwaar je kunt genieten van een uitstekend uitzicht op de Middellandse Zee. De meeste appartementen hebben uitzicht op zee. Je kunt kiezen tussen appartementen op de begane grond met tuin, appartementen op de eerste verdieping met terras of penthouses (met solarium) op de derde verdieping. Alle appartementen hebben een ondergrondse parkeergarage en een afgesloten berging. Het complex biedt ook een gemeenschappelijk zwembad met groene zones, een fitnessruimte met sauna, een kinderspeelplaats en een barbecueplaats. Playa Flamenca is een rustige residentiële urbanisatie naast het strand, gelegen op 40 minuten rijden van de luchthaven van Alicante en op 15 minuten rijden van de bruisende stad Torrevieja. De urbanisatie met flats en villa's ligt aan een klein, goed onderhouden strand waar je tijdens de zomermaanden ligstoelen kunt huren. Aan de andere kant van de hoofdweg, binnen het complex, ligt een groot modern winkelcentrum met een grote supermarkt, vele restaurants en bars, banken, kappers en boetieks. Er zijn drie kampioenschapsgolfbanen binnen 10 minuten rijden van het complex, waaronder de fantastische Villamartin, waar regelmatig de Mediterranean Open wordt gehouden. De Campoamor golfbaan ligt tussen de palmbomen en pijnbomen en is een schoonheid; de nabijgelegen Las Ramblas baan is een andere uitstekende baan en een echte test voor golfvaardigheid.

Open volledige omschrijving

Gegevens

Woning ID376614

ID makelaarSDP02997DI/3696

Prijs€ 789.000

Bouwjaar

Woningtype Appartement

Type bouw Bestaande bouw

Adres

Plaats Orihuela Costa

Land Spanje

Regio Alicante

Regio Costa Blanca

Bekijk profiel

Aangeboden door:

Sundream Properties

Meer informatie

Vul hier je gegevens in en ontvang meer informatie over deze woning van de aanbieder.

Aanhef*

Ik geef toestemming aan Second Home om mijn gegevens te gebruiken voor het vinden van de perfecte match op het gebied van vakantiewoningen en ga ik akkoord met de privacy voorwaarden.

Woningen in de regio

terug naar boven
Bewaren
Ik verkoop deze woning