Bezoek de beurs

3 - 4 juni | Antwerp Expo Antwerpen | 10:00 – 17:00 uur 29 sept. - 1 okt. 2023 | Jaarbeurs Utrecht | 10:00 – 17:00 uur

Vakantiehuis kopen in Turkije. Is dit het moment?

De euro is in Turkije steeds meer lira waard. Bovendien is de spaarrente lager dan ooit. Veel buitenlanders grijpen deze kans om goedkoop een tweede woning in Turkije te kopen.

Dalende prijzen Turks vastgoed

Uit cijfers van het Turks statistisch instituut TurkStat blijkt dat de woningverkopen aan buitenlanders in juli 2018 stegen met 65% ten opzichte van het jaar ervoor. Dit komt doordat de euro steeds meer Turkse lira waard is. De meeste kopers zijn afkomstig uit het Midden-Oosten. Nu de prijzen dalen, hebben ook steeds meer Europeanen interesse. Woningen zijn vandaag 15 tot 20 procent goedkoper dan in het begin van 2018.

Turkije aangenaam vakantieland

Normaal is er weinig vraag van Belgen en Nederlanders naar Turks vastgoed, onder andere door de verstoorde diplomatieke relaties. Maar de daling van de lira trekt nu logischerwijs veel buitenlandse kopers aan. Buitenlanders hebben vaak een vertekend beeld van Turkije, waardoor ze het niet aandurven om te investeren in een vakantiewoning. Het is nochtans een aangenaam vakantieland. Er is 3.000 km kustlijn, prachtige bergen, je kan skiën, je kan lekker uit eten gaan voor een appel en een ei. Investeren in onroerend goed in Turkije is momenteel een slimme zet. Uiteraard moet je voorzichtig en selectief zijn want Turken blijven meesters in het onderhandelen.

Gerelateerde berichten

Bekijk

Second Home Beurs en Holland Golf Show starten samenwerking

In de 13.000m2 tellende Hal 1 van de Jaarbeurs Utrecht zullen beide evenementen gelijktijdig worden gehouden van vrijdag 17 maart tot en met zondag 19 maart. De beursvloer wordt verdeeld in 9.000m2 Second Home en 4.000m2 voor de Holland Golf Show.

Bekijk

Een vakantiehuis kopen in Spanje: 5 tips

Droomt u van een appartement of huis in Spanje maar weet u niet goed waar te beginnen? Wij zetten het voor u op een rijtje.  

Bekijk

Een tweede huis kopen in Italië: hier moet u rekening mee houden

Droomt u zoals velen van een tweede huis in Italië? We zetten enkele zaken op een rijtje waarmee u rekening moet houden. Misschien bent u binnenkort wel de gelukkige eigenaar van een vakantiewoning in La Bella Italia!  

Bekijk

Een vakantiewoning kopen in Mallorca, Ibiza of Tenerife

De Spaanse eilanden zijn veel meer dan zon en zee. U kunt er ook genieten van ongerepte natuur en een rijke cultuur. Een ideale vakantiebestemming het hele jaar door! Zou het niet heerlijk zijn om uw eigen vakantiewoning te hebben in Mallorca, Ibiza of Tenerife?  

Aanmelden nieuwsbrief

Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws van de Second Home Beurs. Of ontvang wekelijks het laatste woningaanbod in je mailbox. Je kunt je op elk moment eenvoudig afmelden.



Aanmelden