Bezoek de beurs

19 - 21 september | Brabanthallen Den Bosch | 10:00 – 17:00 uur

Info aanvraag

Aanhef*

Ik geef toestemming aan Second Home om mijn gegevens te gebruiken voor het vinden van de perfecte match op het gebied van vakantiewoningen en ga ik akkoord met de privacy voorwaarden.

Terug naar overzicht

Kavel in Pêra

Faro, Portugal

€ 210.000

Woonoppervlakte 250m2
Perceeloppervlakte 536m2
Aantal badkamers 0
Aantal slaapkamers 0

Omschrijving

Dit fantastische perceel is gelegen in een woonwijk in de parochie van Alcantarilha e Pêra, dichtbij diverse voorzieningen zoals golf, restaurants, supermarkten en winkels, op slechts een klein eindje rijden van de stad Armação de Pêra en het strand.Het perceel maakt de bouw mogelijk van een villa van 2 verdiepingen met 3 slaapkamers, een privézwembad en terrassen.  

Open volledige omschrijving

Gegevens

Woning ID473125

ID makelaarKP1139Z

Prijs€ 210.000

Bouwjaar

Woningtype Kavel

Type bouw Bestaande bouw

Adres

Plaats Pêra

Land Portugal

Regio Faro

Bekijk profiel

Aangeboden door:

Kaiser Properties

Meer informatie

Vul hier je gegevens in en ontvang meer informatie over deze woning van de aanbieder.

Aanhef*

Ik geef toestemming aan Second Home om mijn gegevens te gebruiken voor het vinden van de perfecte match op het gebied van vakantiewoningen en ga ik akkoord met de privacy voorwaarden.

Woningen in de regio

terug naar boven
Bewaren
Ik verkoop deze woning