De Italiaanse regering heeft een wet aangenomen die belangrijke gevolgen heeft voor de regeling bij de betaling van de koopprijs bij de overdracht van Italiaans onroerend goed. In deze wet is bepaald dat de koopprijs op het moment van ondertekening van de koopakte bij de passerende notaris moet zijn gedeponeerd. Hierbij heeft de notaris de verplichting om de koopprijs aan de verkoper over te maken, zodra hij heeft vastgesteld dat er aan alle voorwaarden voor het vrijgeven van de koopprijs is voldaan.
Deze nieuwe wet is ingevoerd om de koper te beschermen tegen het risico dat in de periode tussen het moment van ondertekening van de koopakte en de overschrijving daarvan op de verkochte zaak beslag wordt gelegd of een hypotheek wordt ingeschreven.
Het kopen van een tweede woning is een serieuze zaak. Door je goed te laten informeren en gebruik te maken van de kennis en ervaring van experts, kom je goed voorbereid uit de startblokken. Second Home organiseert daarom op regelmatige basis webinars met deskundigen. Zij delen hun kennis over alle praktische, juridische en fiscale onderwerpen die bij de aankoop en het bezit van een tweede huis een cruciale rol spelen.
Ga je een vakantiewoning kopen dan heb je de mogelijkheid om de BTW terug te vorderen. Om voor deze terugvordering in aanmerking te komen moet je uiteraard wel aan een paar regels voldoen. We zetten ze op een rijtje!
Een vakantiewoning kopen is een uitstekende manier om je geld slim te investeren én om te genieten van je eigen plek onder de zon. Als je je tweede huis (gedeeltelijk) verhuurt, kan je er bovendien een mooi rendement uit halen.
Als je droomt van een eigen vakantiehuis, is een van de eerste dingen waar je aan denkt: hoe ga ik dat betalen? Wij zetten de verschillende mogelijkheden voor je op een rijtje!
Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws van de Second Home Beurs. Of ontvang wekelijks het laatste woningaanbod in je mailbox. Je kunt je op elk moment eenvoudig afmelden.
Wilt u meer informatie over de Second Home Beurs? Neem gerust contact met ons op via onderstaande gegevens:
Bekijk het volledige overzicht van makelaars die bij ons deelnemen en adverteren
Bekijk het overzichtWilt u als particulier uw tweede huis verkopen? Plaats uw vakantiewoning in ons netwerk van websites en bereik gemakkelijk potentieel geïntereseerden.
meer informatieCopyright - Second Home Beurs - Algemene Voorwaarden | Privacy Statement | Powered by Invitado